تماس با ما
Vera

شماره تلفن : 86-13961615106

WhatsApp : +8613961615106

خط تولید

شرکت جیانگ سو Tongyue سیستم گاز، ltd.specializes در تولید ژنراتور نیتروژن، کمپرسور هوا، اکسیژن و سایر تجهیزات پردازش گاز. این محصولات به طور گسترده ای در صنایع غذایی، داروئی، صنایع شیمیایی، فیبر شیمیایی، گرما متالورژی، الکترونیک، فولاد، زغال سنگ و سایر صنایع استفاده می شود. محصولات شامل بسیاری از زمینه ها و ارائه توابع متعدد است. این شرکت تجربه گسترده ای در زمینه استفاده از گازهای صنعتی مختلف دارد و مشتریان را با طیف وسیعی از راه حل های گاز به مشتریان ارائه می دهد و از خدمات پس از فروش مناسب و کارآمد بهره مند می شوند.

این شرکت دارای تعدادی از فن آوری های ثبت شده و حقوق مالکیت معنوی است. اتوماسیون سیستم، خاموش برای حفاظت از محیط زیست، مصرف انرژی کم، نرخ تبدیل بالا و سایر ویژگی ها بر اساس تجهیزات موجود تقویت می شود تا ارزش زنجیره تولید مشتری را به حداکثر برساند. این شرکت اصرار دارد که با استفاده از قطعات با کیفیت بالا با کیفیت بالا، با ایجاد و بهبود فرایندهای تولید، سیستم کنترل کیفیت و سیستم ارزیابی خدمات پس از فروش، برای ارائه خدمات دقیق به هر مشتری اصرار داشته باشد.

کسب و کار ما در سراسر کشور پوشش می دهد، و همچنین به آسیای جنوب شرقی، اروپا و سایر بازارهای خارج از کشور صادر می شود. Tongyue متعهد به پیشرفت صنعت صنعت جداسازی است. دائمی تحقیق و توسعه فنی مأموریت ابدی ما است.