تماس با ما
Vera

شماره تلفن : 86-13961615106

WhatsApp : +8613961615106

Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd

ژنراتور نیتروژن

ژنراتور اکسیژن

سیستم تصفیه گاز

 

  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
  • Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های درست است تعداد کارمندان 100~200
فروش سالانه 7930000-9000000 سال تاسیس 2008
صادرات کامپیوتر 80% - 90%
معرفی

Jiangsu Tongyue Gas System Co.، ltd.در تولید ژنراتورهای نیتروژن ، کمپرسورهای هوا ، اکسیژن و سایر تجهیزات پردازش گاز تخصص دارد.

 

این محصولات به طور گسترده ای در صنایع غذایی ، دارویی ، صنایع شیمیایی ، الیاف شیمیایی ، عملیات حرارتی متالورژی ، الکترونیک ، فولاد ، زغال سنگ و سایر صنایع استفاده می شود.این محصولات در بسیاری از زمینه ها مشارکت دارند و عملکردهای متعددی را ارائه می دهند.این شرکت دارای تجربه فنی گسترده ای در زمینه کاربرد گازهای مختلف صنعتی است و طیف کاملی از راه حل های گاز را در اختیار مشتریان قرار می دهد ، در حالی که به آنها امکان می دهد از خدمات پس از فروش راحت و کارآمد برخوردار شوند.

 

این شرکت دارای تعدادی فناوری ثبت شده و حقوق مالکیت معنوی است.اتوماسیون سیستم ، بی صدا برای حفاظت از محیط زیست ، مصرف کم انرژی ، نرخ تبدیل بالا و سایر ویژگی ها بر اساس تجهیزات موجود تقویت می شود تا ارزش زنجیره تولید مشتری را به حداکثر برساند.این شرکت بر استفاده از قطعات وارداتی با کیفیت بالا ، ایجاد و بهبود فرآیندهای تولید ، سیستم کنترل کیفیت و سیستم ارزیابی خدمات پس از فروش ، برای ارائه خدمات دقیق به هر مشتری اصرار دارد.

 

مشاغل ما در سراسر کشور را پوشش می دهد و همچنین به آسیای جنوب شرقی ، اروپا و دیگر بازارهای خارج از کشور صادر می شود.Tongyue که در صدر صنعت قرار دارد ، متعهد است که توسعه صنعت جداسازی هوا را پیش ببرد.تحقیق و توسعه فنی ثابت ماموریت ابدی ماست.

چین Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd نمایه شرکت 0

چین Jiangsu Tongyue Gas System Co.,Ltd نمایه شرکت 1

تاریخ

شرکت جیانگ سو Tongyue سیستم گاز، ltd.specializes در تولید ژنراتور نیتروژن، کمپرسور هوا، اکسیژن و دیگر تجهیزات پردازش گاز. این محصولات به طور گسترده ای در صنایع غذایی، داروئی، صنایع شیمیایی، فیبر شیمیایی، گرما متالورژی، الکترونیک، فولاد، زغال سنگ و سایر صنایع استفاده می شود.

سرویس

مرکز پشتیبانی فنی Tongyue مشتریان را با پشتیبانی جامع فنی و دیگر خدمات تخصصی برای مشتریان فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که در اولین فرصت ممکن اطلاعات مربوط به محصولات، خدمات، گارانتی و تکنولوژی را دریافت کنند.

خدمات پیش فروش


خدمات مشاوره: راه حل های یک به یک برای هر یک از سوالات شما، ارائه راه حل های فن آوری با صرفه ترین انرژی به موقع.
پشتیبانی فنی: بر اساس بحث مفصل با شما، ما مجموعه ای کامل از نقشه های نصب و راه انداز تجهیزات را تولید می کنیم. ما می توانیم کارکنان فنی خود را به کارخانه خود ارسال کنیم تا شرکت راه حل های تکنولوژیکی شرکت شما شرکت کنند.

خدمات پس از فروش
پشتیبانی فنی: ما کاربران را با راهنمایی رایگان برای نصب و آموزش عملی، و همچنین مواد آموزشی و سایر اطلاعات فنی پس از فروش ارائه می دهیم.
تضمین کیفیت: ما ظرف مدت یک سال از تاریخ تحویل از کارخانه و تعمیر و نگهداری طول عمر خدمات سه گانه ارائه می دهیم.
بعد از فروش: در طی بهره برداری از تجهیزات، ما پرسنل اختصاصی برای بازرسی پس از فروش را برای استفاده از تجهیزات مطلع خواهیم کرد.

تیم ما

بخش تولید Tongyue به کارگاه آموزشی شماره 1 و کارگاه شماره 2 تقسیم می شود. کارگاه شماره 1 عمدتا مسئول تولید اولیه سنگین تجهیزات می باشد و کارگاه شماره 2 مسئول نصب بعدی برق اتوماسیون است.

تولیدات کارگاه ها مطابق سفارشات اجرا می شود. هر مرحله از تولید باید برای تضمین کیفیت تولید آزمایش شود.

جانبازان اداره تولید بیش از 10 سال تجربه تولید و تکنولوژی در صنعت نیتروژن دارند که دانش غنی در مورد تجهیزات و قضاوت دقیقی از شرایط محل را دارند. تحت هدایت آنها، گروهی از نیروهای جدید کشت شده اند تا به عنوان مهندسین پس از فروش، مدیران کارگاه و دیگر موقعیت های فنی کار کنند.

هر ساله مدیران این شرکت، بخش فنی را برای شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی به منظور دستیابی به روند توسعه بازار، یادگیری مزایای سایر تجهیزات و معرفی فن آوری های جدید، به طور مداوم برای افزایش ارزش استفاده از تجهیزات، رهبری می کنند. .